באומנות כמו באומנות

סיור בכפר האומנים עין הוד

בכפר ציורי ושלו בכרמל מסתתרים אומנים מכל הסוגים. נטייל בשבילי עין הוד, נפגוש את האנשים היוצרים כאן, נעמוד על מקומה של תנועת ה"דאדא", נראה את הפסלים המיוחדים הפזורים בכפר ואם נרצה- נתנסה בעצמנו באחת הסדנאות.
* ניתן לשלב עם טיול בכרמל.

שנית מצדה לא תיפול

על ההר המבודד התרחשה דרמה שלא הייתה מביישת אף תסריטאי. יהודים ורומאים, מורדים ומתונים, טובים ורעים יוצרים יחד סיפור עוצר נשימה שמעלה גם היום, 2000 שנים אחרי, שאלות הנוגעות לכל אחד מאיתנו…נדלג בין תקופות שונות בהיסטוריה, ויחד עם שרידי המבנים הפזורים כאן נקים לתחייה את סיפור מצדה.

זכרון יעקב שלי

נלך לאורך רחוב המייסדים של זכרון יעקב, נשמע על הקשיים, האתגרים וסיפורי האהבה של ראשית ההתיישבות במקום. לאורך הדרך נהנה ממטעמי המקום- מאפים, יינות, קינוחים וגם חומוס זיכרוני מיוחד. נפגוש את האומנים, התושבים והסוחרים של המדרחוב, ונגלה את הקסם של זכרון יעקב מחדש.

הגשר שמעל הנחל הכחול

בין קיסריה לג'סר א זרקא

פחות מקילומטר מפריד בין ג'סר א זרקא לשכנתה קיסריה, ועדיין- נראה כאילו מדובר בשני עולמות שונים בתכלית. נסתובב ונשמע את סיפורי המקומות, נכיר את האנשים, ונפגוש את העסקים הקטנים הצומחים ב"שכנה המקופחת".

סיפור על אמונה ורוח

סיור בסמטאות הקסומות של צפת

מה הופך את העיר צפת לכל כך מיוחדת? מה יש כאן באוויר שמכניס אותנו כבר מהרגע הראשון למצב רוחני שונה? נסתובב בסמטאות העיר- נבקר בבתי הכנסת, נפגוש את האומנים, נציץ אל מפעל הנרות שאין שני לו בעולם כולו, וננסה לגעת על קצה המזלג בעולם המורכב והעמוק של הקבלה היהודית.